Vyberte kategorii

Jen si to představte. Sedíte před domem, slunce pálí a vzduch se nehýbá. Na čele vám naskakují malé krůpěje potu. Před vámi se odrážejí vábivé vlnky vody, které vás ochladí. Stále častěji se ale setkáváte s nečistotami ve vodě, chcete si prodloužit koupací sezónu a v neposlední řadě byste rádi vyřešili bezpečnost svých dětí.

Použití různých druhů zakrývacích plachet je sice řešením, ale o bezpečnosti se tu mluvit moc nedá. Ideálním řešením je proto pořídit si zastřešení bazénu. Výhody samotného zastřešení jistě znáte. Nevýhodou je však jeho cena. Ta bývá mnohdy vyšší, než pořízení samotného bazénu. 

A co kdybyste si posuvné bazénové zastřešení vyrobili sami? Materiál necháme na vás. Nejčastěji se používá polykarbonát. Co vám ale můžeme doporučit je kování. Pro tento způsob využití použijte kování od společnosti HELM, které najdete v naší nabídce. Kolejnice jednoduše připevníte k zemi a pomocí pojezdů posouváte jednotlivé části zastřešení. 

Se samotným řešením vám rádi pomůžeme.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.