Vyberte kategorii

Potřebujete opticky zvětšit prostor nebo chcete docílit minimalistický čistý vzhled Vašeho bydlení? Pak zvolte celoskleněné dveře, například do koupelny, kde je zákazníci volí často. Skleněné dveře nejen do koupelny jsou hitem dnešních designů, nicméně působí nadčasově a všestranně. 

Skleněné dveře přínáší nejednu výhodu. Prosklené dveře i celoskleněné dveře vnáší do prostoru světlo a propojení mezi prostorami. 

Na výběr máte vícero variant skleněných dveří. Průsvitné celoskleněné dveře se vyrábí z mléčného, pískovaného, kouřového nebo strukturovaného bezpečnostního skla. Jsou vhodné všude tam, kde je žádoucí prosvětlení bez přímého průhledu do prostoru. Průhledné celoskleněné dveře se vyrábí z číreho bezpečnostního skla, a používají se tam, kde je potřeba propojit prostor. 

V naší nabídce naleznete skleněné dveře z kaleného (tvrzeného) bezpečnostního skla s tloušťkou 8 mm, které je za běžného užívaní prakticky nerozbitné. V případě nárazu nebo rozbití se toto sklo rozbije na malé tupé části a zabráni se tak poranění střepy. 

Součástí celoskleněných dveří je i možnost přidání zárubní v různých dekorech.