Specializujeme se na posuvné systémy a mimo standardní použití převážně díky komplexnímu a stavebnicovému systému HELM jsme schopni vám poskytnout nejen standardní využití rustikálního posuvného systému HELM, ale i další možnosti použití v rámci tohoto systému. Díky modularitě a přizpůsobitelnosti jsme se za dobu, kterou prodáváme tyto výrobky setkali se spoustou řešení a zakázek, kde se dají produkty HELM použít. Chceme vás také inspirovat a rozšířit vaše obzory možností, jakými můžete posuvné kování HELM využít.

Vzhledem k tomu, že posuvný systém koncipován až do nosnosti 2.000 Kg maximálního zatížení či převozu břemene, využívá se tento systém také pro přepravu těžkých břemen či pro usnadnění práce v těžkém průmyslu. Díky tomu řešíme spoustu investičních zakázek v lakovnách a jiných výrobních provozech, kde je zapotřebí automatizace či zefektivnění provozu.

Mimo to, je možné využít modulárního systému HELM také pro zastínění teras či pergol, nebo jako pojezd pro kolejnici k zastřešení bazénu a spousta dalších posuvných možností.

Žádná položka