Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 7 280 Kč

ks
Donau

Kód produktu: 2-11171760 Doprava a platba

Celoskleněné posuvné dveře Sensita 15

Celoskleněné posuvné dveře Sensita 15 značky DONAU jsou dveře, které mají elegantní povrchovou úpravu - hrubé pruhy na dveřích jsou z jedné strany pískované, tenké pruhy jsou pouze čiré sklo. Dveře tak působi designově, a proto se hodí pro oddělení místností, kancelářských prostor, nebo do vstupní haly.

Dveře lze namontovat jako skleněné dveře pouzdra  či jako posuvné dveře na stěnu. Tyto skleněné posuvné dveře se prodávají bez kování. Tento typ dveří nabízíme i jako skleněné dveře komplet včetně posuvného systému, naleznete je v kategorii skleněné posuvné dveře s kováním.

Nabízíme také samostatně sady kování pro skleněné dveře. Dveřní kování na skleněné dveře naleznete také na našem e-shopu. Tyto dveře ale zahrnují otvor pro úchytkovou mušli o 50 mm.

Jestli si nejste jisti výběrem kování pro posuvné dveře, přečtěte si článek Udělejte si ze svých posuvných dveří módní doplněk.

K posuvným dveřím si vyberte vhodné pouzdro z naší nabídky stavebních pouzder:

Technický popis produktu

  • Značka: DONAU
  • Model: Sensita 15
  • Vnější šířka dveří (mm): 820 / 920
  • Vnější výška dveří (mm): 2100
  • Tloušťka dveřního křídla (mm): 8
  • Provedení: celoskleněné posuvné dveře
  • Typ skla: ESG čiré sklo / pískované
  • Varianty rozměrů dveří: 820 x 2100 mm, nebo 920 x 2100 mm

Kování

  • bezpečnostní ESG křištálově čiré sklo, široké pruhy z jedné strany pískované, s otvorem pro úchytkovou mušli o 50 mm

Montáž

Pokud máte zájem o klasické falcové otočné dveře (dveře se zárubní) nebo bezfalcové interiérové dveře, nalezenete je v kategorii Interiérové dveře.

Oblíbenou variantou interiérových dveří jsou i posuvné dveře na stěnu nebo posuvné dveře do pouzdra. Nabízíme také samostatně sady kování pro posuvné dveře. A pokud si nejste jisti výběrem, přečtěte si článek Jak vybrat kování pro dřevěné posuvné dveře.

Pokud hledáte jiné, než nabízené posuvné dveře do interiéru, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem nebo si přečtěte článek Jak vybrat interiérové dveře.

Parametry
Použití do Interiér (domácí prostředí)
Šířka dveří 820 mm
Tloušťka dveřního křídla 8 mm
Typ dveří Posuvné na stěnu
Materiál dveří ESG čiré/pískované
Výška dveří 2 100 mm