Celoskleněnné dveře Rýhované EXQUISIST 25

Výrobce

Kód produktu
P00251

Cena
15 960 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
LeváPravá
Nechci kliku, Klika EV1
Pokojový zámek - Eloxovaný hliníkWC zámek - Eloxovaný hliníkVložkový - FAB zámek - Eloxovaný hliníkKlíč - Dozický zámek - Eloxovaný hliník
Bez zárubněObložková zárubeň pro skleněné dveře
BíláBukOlšeOřechWengeEarl GreyDub alpskýDub archicoDub sonomaDub canyonAndora whiteStockholmDub westernBetonNemám zárubeň

Předobjednávka - O expedici Vás budeme informovat po přijetí Vaší objednávky
ks

Celoskleněné dveře EXQUISIST 25 značky Solodoor jsou klasické, luxusní v provedení matné dveře se vzorem. Vynikají svoji elegancií a asymetrickým vzorem. Tyto celoskleněné dveře jsou vhodny do interiéru. 

Parametry skleněných dveří si navolíte sami v konfiguraci produktu. 

Kromě zárubní si také zvolíte šířku dveří, dekor zárubně, orientaci dveří (levá nebo pravá) nebo jestli chcete kování na dveře v podobě kliky a zámku tak, aby celoskleněné dveře splňovaly Vaše kriteria a požadavky. Zámky a kliky  na skleněné dveře si můžete vybrat i sami z naší nabídky.  

Tyto celoskleněné dveře se hodí do pracovny, chodby nebo do prostor, které chcete propojit, protože jsou z číreho skla, tedy jsou průhledné. Pokud hledáte skleněné dveře do koupelny nebo na toaletu, oblíbenou variantou jsou posuvné dveře. V naší nabíde si zvolíte  posuvné dveře skleněné s kováním a nebo posuvné celoskleněné dveře bez kování.

Tyto celoskleněné dveře se hodí do koupelny, toalety, na oddělení chodby od obýváku nebo jakýchkoli jiných prostor, a to díky své neprůhlednosti. Pokud hledáte například matné celoskleněné dveře, prosklené interiérové dveře nebo dřevěné interiérové dveře, naleznete je v kategorii interiérové dveře.

Technický popis produktu: 

  • Dveřní otvor: 60 / 70 / 80 x 197 cm 
  • Provedení: Falcové
  • Sklo: Bezpečnostní (tvrzené) sklo 
  • Šířka skla: 8 mm
  • Typ: se zárubní / bez zárubně 

Pokud potřebujete poradit s výběrem, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, nebo si přečtěte článek Jak vybrat interiérové dveře.

Doplňte sadu kování o posuvné dveře a madlo na posuvné dveře nebo zvolte mušle na posuvné dveře

Typ dveří Falcové, Bezfalcové
Materiál dveří Čiré sklo, Sklo Satinato