-20%
Výrobce

Kód produktu
P00081

Cena
32 449 Kč s DPH

Původní cena
40 561 Kč s DPH

Ušetříte
20% (8 112 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 1015 matRAL 8014 matRAL 9006 matRAL 9010 matFSM 71319

Kazetová markýza Casablanca je skvělou volbou pro zastínění velkých teras. Kromě bytelné konstrukce a praktickému kazetovému provedení, které chrání látku i ramena markýzy, se může pochlubit doplňkovou podpěrou navíjecí hřídele, která zajistí správné napnutí látky. Dodáváme v maximálních rozměrech 6 x 3,6 m (šířka x výsuv) a flexibilním úhlem sklonu 5-40°. Více

Šířka markýzy [cm]Výsuv markýzy [cm] Dostupnost Cena s DPH Množství
Markýza Casablanca 200-290 160 Předobjednávka 32 449 Kč
Markýza Casablanca 291-350 160 Předobjednávka 35 117 Kč
Markýza Casablanca 351-410 160 Předobjednávka 38 191 Kč
Markýza Casablanca 411-470 160 Předobjednávka 44 137 Kč
Markýza Casablanca 471-530 160 Předobjednávka 46 856 Kč
Markýza Casablanca 531-600 160 Předobjednávka 49 397 Kč
Markýza Casablanca 200-290 210 Předobjednávka 34 049 Kč
Další

Markýza Casablanca

Kazetová markýza Casablanca je skvělou volbou pro zastínění velkých teras. Kromě bytelné konstrukce a praktickému kazetovému provedení, které chrání látku i ramena markýzy, se může pochlubit doplňkovou podpěrou navíjecí hřídele, která zajistí správné napnutí látky. Dodáváme v maximálních rozměrech 6 x 3,6 m (šířka x výsuv) a flexibilním úhlem sklonu 5-40°.

Konstrukce

Konstrukce markýzy je vyrobena z extrudovaného hliníku, což se odráží v pevnosti a stabilitě celého systému. Díky preciznímu provedení kloubů a použití Fleyerových řetězů v ramenech je zase zaručen dlouhodobý bezporuchový provoz. Dominantním prvkem markýzy je kazeta (ochranný box), která chrání látku a ramena za nepříznivého počasí. Pro ještě vyšší stupeň ochrany je kazeta doplněna ochranným těsněním zajišťujícím ještě vyšší stupeň ochrany. Tento model disponuje podpěrou navíjecí hřídele umožňující správné napnutí látky. 

Rozměry

Markýzu dodáváme o šířce 200-600 cm (libovolně v daném rozsahu) a výsuvem 160, 210, 260, 310 nebo 360 cm.  Výsuv, tedy rozměr od fasády do prostoru, je plně regulovatelný až do maximální zvolené hodnoty. Šířkou se rozumí rozměr rovnoběžný se stěnou domu. 

Vždy platí, že šířka musí být při použití standardních skládacích ramen větší než výsuv. Minimální šířku markýzy vypočtete tak, že ke zvolenému výsuvu přičtete 40 cm. 

výsuv + 40 cm = min šířka 

Markýzy se vyrábí na míru na základě vašich specifických požadavků a přání. Využijte prosím poznámky v objednávce k uvedení konkrétní požadované šířky (konfigurátor v tomto případě slouží pouze jako pomocné vodítko pro kalkulaci ceny).

Varianty montáže

Zvolte jednu z dostupných variant, a to s připevnění na zeď, na strop nebo do krovu. V základní ceně markýzy naleznete nástěnné držáky, ostatní držáky jsou za příplatek (viz konfigurátor). Pro markýzu o šířce 200-410 cm potřebujete 2 držáky, 411-600 cm 3 držáky. Pozn. Držáky do stropu se prodávají na kusy, na krokev po 2 ks.

Markýza Casablanca - montáž na stěnuMarkýza Casablanca - montáž na stropMarkýza Casablanca - montáž na krokve

Ovládání

Markýza se ovládá pomocí odnímatelné kliky, kterou dodáváme ve třech různých délkách (150, 180 nebo 220 cm). Délku kliky zvolte tak, abyste snadno dosáhli na ovládací oko a mohli jím pohodlně otáčet. Zamyslete se také na tím, na jakou stranu budete chtít ovládání umístit. 

Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, zvažte investici do motorického ovládání, díky kterému si budete moci dopřát komfort bez námahy. Motorický pohon navíc zajistí šetrný a rovnoměrný chod, a tak prodlužuje životnost markýzy. 

Trubkový pohon je instalován v hřídeli, na kterou se navíjí látka markýzy. Motor se ovládá externí řídící jednotkou nebo vestavěným přijímačem dálkového ovládání. V každém případě máte možnost využít větrnou, sluneční nebo otřesovou automatiku. Instalací automatického řídícího systému chráníte nejen svůj majetek (nábytek, rostliny či mazlíčky zdržující se na terase), ale také samotnou markýzu před nepříznivými vlivy počasí.

Konkrétně pro vás máme nabídku dvou bezdrátových technologií, z nichž první je ovládána pomocí radiových povelů (RTS) vysílaných z ovladače do přijímače, druhá io-homecontrol® systém využívá obousměrný rádiový protokol umožňující zpětnou  komunikaci s uživatelem nebo dalšími zařízeními. Oba systémy lze instalovat s minimálními nároky na kabeláž, která se v případě pohonů s vestavěným přijímačem omezuje pouze na přívod k pohonu (230V). 

Barevné provedení konstrukce

Konstrukce markýzy se povrchově upravuje metodou práškového lakování, která oproti klasickým tekutým nátěrům podobné tloušťky poskytuje větší ochranu před korozí, poškrábáním, odštěpením nebo vyblednutím. Kromě toho je tato metoda šetrnější k životnímu prostředí a nabízí atraktivní paletu barev. Markýza je dostupná v pěti barevných provedeních –⁠ bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé.

Markýzy - barvy konstrukce

Látky

Protože látka markýzy má nejen ochrannou, ale také dekorativní funkci, nabízíme vám širokou škálu vzorů látek od předních evropských výrobců. V naší nabídce naleznete akrylové tkaniny, vyrobené ze 100% akrylu, poskytující skvělou ochranu proti UV záření a zajišťující tepelný komfort. Kromě toho mají akrylové tkaniny vysokou odolnost proti tahu a roztržení. Akrylová vlákna se barví v chemickém roztoku zajišťujícím vynikající ochranu proti ztrátě barvy a posléze impregnují pomocí prostředků TEFLON® nebo SCOTCHGARD™. Impregnační vrstva vytváří ochrannou bariéru posilující vodoodpudivé vlastnosti tkaniny (standardně 330 mm vodní sloupec, v případě voděodolných akrylových tkanin 1000 mm vodního sloupce) a zabraňující ulpívání nečistot.

Vybírejte ze 150 vzorů (z toho 8 ve voděodolném provedení). Zvolený vzor můžeme na přání opatřit firemním logem nebo reklamním nápisem. K zaslání grafických podkladů využijte poptávkový formulář nebo náš kontaktní email.

Markýzy - vzory látek

Volán

Tato markýza nemá volán. Pokud máte zájem o tento estetický a funkční prvek, podívejte se na ostatní markýzy v naší nabídce.

Elektrický pohon Ano
Manuální pohon Ano
Šířka markýzy [cm] 200-290, 291-350, 351-410, 411-470, 471-530, 531-600
Výsuv markýzy [cm] 160, 210, 260, 310, 360
Typ markýzy Kazetová
Úhel sklonu markýzy 5-40°
Volán markýzy Ne
Vzornik_latek.pdf (pdf, 2.8 MB)
Zadejte požadovanou šířku se zohledněním intervalu min-max (viz Parametry).
Maximální výsuv vypočtete tak, že od zvolené šířky odečtete 50 cm. Dostupné rozměry výsuvu pro každý model naleznete v záložce Parametry.
Většina námi nabízených markýz umožňuje montáž do stěny, do stropu nebo na krokev (na šikmý podklad). V případě svislé markýzy Bora zvažte variantu s ukotvením do pevného podkladu, do měkké půdy nebo na protější zeď.
Strana se bere při pohledu z exteriéru, čelem k markýze.
Markýzy jsou dostupné v pěti barevných provedeních - bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé.
Zkopírujte prosím kód daného vzoru látky ze vzorníku (viz Ke stažení).
Nahrajte grafický návrh ve formátu PDF, PNG nebo JPG, který chcete aplikovat na látku. Maximální velikost souboru je 25 MB.
Nabízíme 3 druhy volánu –⁠ rovný střih (typ E), užší, oblejší vlnky (typ C), širší, ostřejší vlnky (typ D). Markýzy Casablanca, Corsica a Bora nemají volán.

Pro úspěšné odeslání poptávkového formuláře je nezbytné vyplnit kontaktní údaje (jméno, příjmení, email) a uvést požadovaný model markýzy.