-20%
Výrobce

Kód produktu
P00089

Cena
8 817 Kč s DPH

Původní cena
11 022 Kč s DPH

Ušetříte
20% (2 205 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Varianta CVarianta DVarianta EŽádný
RAL 1015 matRAL 8014 matRAL 9006 matRAL 9010 matFSM 71319

Markýza Italia Box v kazetovém provedení je nejprodávanějším modelem v kategorii výklopných markýz. Oproti základnímu modelu disponuje ochranným boxem, který chrání látku markýzy v případě nepříznivého počasí, a tak prodlužuje její životnost. Skvěle se hodí pro zastínění oken, dveří, balkonů nebo výkladních skříní. Dodáváme v maximálních rozměrech 5 x 1,4 m (šířka x výsuv). Více

Šířka markýzy [cm]Výsuv markýzy [cm] Dostupnost Cena s DPH Množství
Markýza Italia Box 110 70 Předobjednávka 8 817 Kč
Markýza Italia Box 111-170 70 Předobjednávka 10 189 Kč
Markýza Italia Box 171-230 70 Předobjednávka 11 028 Kč
Markýza Italia Box 231-290 70 Předobjednávka 11 714 Kč
Markýza Italia Box 291-350 70 Předobjednávka 12 883 Kč
Markýza Italia Box 351-410 70 Předobjednávka 14 255 Kč
Markýza Italia Box 411-470 70 Předobjednávka 15 195 Kč
Další

Markýza Italia Box

Markýza Italia Box v kazetovém provedení je nejprodávanějším modelem v kategorii výklopných markýz. Oproti základnímu modelu disponuje ochranným boxem, který chrání látku markýzy v případě nepříznivého počasí, a tak prodlužuje její životnost. Skvěle se hodí pro zastínění oken, dveří, balkonů nebo výkladních skříní. Dodáváme v maximálních rozměrech 5 x 1,4 m (šířka x výsuv).

Konstrukce

Konstrukce markýzy je vyrobena z extrudovaného hliníku, což se odráží v pevnosti a stabilitě celého systému. Výklopná ramena markýzy jsou vybavena pružinami, které zabraňují nežádoucímu pohybu ramen vlivem větru a zároveň zajišťují kvalitní napnutí látky. Díky unikátnímu řešení konstrukce je váha markýzy rozložena mezi výklopná ramena a navíjecí rouru, takže kotvení není namáháno tak silně jako tomu je u klasických terasových markýz se samonosnými rameny. Z tohoto důvodu se skvěle hodí pro instalaci do míst, kde by to pevnost montážního povrchu v případě jiných modelů vylučovala. 

Rozměry

Markýzu dodáváme o šířce 110-500 cm (libovolně v daném rozsahu) a výsuvem 70, 100 nebo 140 cm (při úhlu 90° mezi rameny a fasádou). Výsuv, tedy rozměr od fasády do prostoru, je plně regulovatelný až do své maximální hodnoty. Šířkou se rozumí rozměr rovnoběžný se stěnou domu. 

Markýzy se vyrábí na míru na základě vašich specifických požadavků a přání. Využijte prosím poznámky v objednávce k uvedení konkrétní požadované šířky (konfigurátor v tomto případě slouží pouze jako pomocné vodítko pro kalkulaci ceny).

Markýza Italia Box

Varianty montáže

Ramena markýzy se kotví do zdi po stranách stíněného objektu. V případě kazety zvažte jednu z dvou dostupných možností, a to s montáží do zdi (nad okno či dveře) nebo do stropu.

Ovládání

Markýza se ovládá pomocí odnímatelné kliky, kterou dodáváme ve třech různých délkách (150, 180 nebo 220 cm). Délku kliky zvolte tak, abyste snadno dosáhli na ovládací oko a mohli jím pohodlně otáčet. Zamyslete se také na tím, na jakou stranu budete chtít ovládání umístit (při pohledu z exteriéru na levé nebo pravé straně).

Pokud patříte mezi ty náročnější zákazníky, zvažte investici do motorického ovládání, díky kterému si budete moci dopřát komfort bez námahy. Motorický pohon navíc zajistí šetrný a rovnoměrný chod, a tak prodlužuje životnost markýzy. 

Trubkový pohon je instalován v hřídeli, na kterou se navíjí látka markýzy. Motor se ovládá externí řídící jednotkou nebo vestavěným přijímačem dálkového ovládání. V každém případě máte možnost využít větrnou, sluneční nebo otřesovou automatiku. Instalací automatického řídícího systému chráníte nejen svůj majetek (nábytek, rostliny či mazlíčky zdržující se na terase), ale také samotnou markýzu před nepříznivými vlivy počasí.

Konkrétně pro vás máme nabídku dvou bezdrátových technologií, z nichž první je ovládána pomocí radiových povelů (RTS) vysílaných z ovladače do přijímače, druhá io-homecontrol® systém využívá obousměrný rádiový protokol umožňující zpětnou  komunikaci s uživatelem nebo dalšími zařízeními. Oba systémy lze instalovat s minimálními nároky na kabeláž, která se v případě pohonů s vestavěným přijímačem omezuje pouze na přívod k pohonu (230V). 

Barevné provedení konstrukce

Konstrukce markýzy se povrchově upravuje metodou práškového lakování, která oproti klasickým tekutým nátěrům podobné tloušťky poskytuje větší ochranu před korozí, poškrábáním, odštěpením nebo vyblednutím. Kromě toho je tato metoda šetrnější k životnímu prostředí a nabízí atraktivní paletu barev. Markýza je dostupná v pěti barevných provedeních –⁠ bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé. 

Markýzy - barvy kontrukce

Látky

Protože látka markýzy má nejen ochrannou, ale také dekorativní funkci, nabízíme vám širokou škálu vzorů látek od předních evropských výrobců. V naší nabídce naleznete akrylové tkaniny, vyrobené ze 100% akrylu, poskytující skvělou ochranu proti UV záření a zajišťující tepelný komfort. Kromě toho mají akrylové tkaniny vysokou odolnost proti tahu a roztržení. Akrylová vlákna se barví v chemickém roztoku zajišťujícím vynikající ochranu proti ztrátě barvy a posléze impregnují pomocí prostředků TEFLON® nebo SCOTCHGARD™. Impregnační vrstva vytváří ochrannou bariéru posilující vodoodpudivé vlastnosti tkaniny (standardně 330 mm vodní sloupec, u voděodolných akrylových tkanin 1000 mm vodního sloupce) a zabraňující ulpívání nečistot. 

Vybírejte ze 150 vzorů (z toho 8 ve voděodolném provedení). Zvolený vzor můžeme na přání opatřit firemním logem nebo reklamním nápisem. K zaslání grafických podkladů využijte poptávkový formulář.Markýzy - vzory látek

Volán

Záleží jen na vás, zda dáte přednost minimalismu a zvolíte rovný střih (typ E), nebo preferujete rozmanitost v podobě volánu typu C (užší, oblejší vlnky) nebo D (širší, ostřejší vlny). Standardní výška volánu je 21 cm (+/- 0,5 cm). Za příplatek lze výšku volánu upravit v rozmezí 15-40 cm.

Markýzy - volán typ CMarkýzy - volán typ DMarkýzy - volán typ E

 Celou nabídku markýz naleznete v kategorii Markýzy

Elektrický pohon Ano
Manuální pohon Ano
Šířka markýzy [cm] 110, 111-170, 171-230, 231-290, 291-350, 351-410, 411-470, 471-500
Výsuv markýzy [cm] 70, 100, 140
Typ markýzy Balkónová
Úhel sklonu markýzy 90°
Volán markýzy Ano
Vzornik_latek.pdf (pdf, 2.8 MB)
Zadejte požadovanou šířku se zohledněním intervalu min-max (viz Parametry).
Maximální výsuv vypočtete tak, že od zvolené šířky odečtete 50 cm. Dostupné rozměry výsuvu pro každý model naleznete v záložce Parametry.
Většina námi nabízených markýz umožňuje montáž do stěny, do stropu nebo na krokev (na šikmý podklad). V případě svislé markýzy Bora zvažte variantu s ukotvením do pevného podkladu, do měkké půdy nebo na protější zeď.
Strana se bere při pohledu z exteriéru, čelem k markýze.
Markýzy jsou dostupné v pěti barevných provedeních - bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé.
Zkopírujte prosím kód daného vzoru látky ze vzorníku (viz Ke stažení).
Nahrajte grafický návrh ve formátu PDF, PNG nebo JPG, který chcete aplikovat na látku. Maximální velikost souboru je 25 MB.
Nabízíme 3 druhy volánu –⁠ rovný střih (typ E), užší, oblejší vlnky (typ C), širší, ostřejší vlnky (typ D). Markýzy Casablanca, Corsica a Bora nemají volán.

Pro úspěšné odeslání poptávkového formuláře je nezbytné vyplnit kontaktní údaje (jméno, příjmení, email) a uvést požadovaný model markýzy.