-20%
Výrobce

Kód produktu
P00087

Cena
14 204 Kč s DPH

Původní cena
17 755 Kč s DPH

Ušetříte
20% (3 551 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Varianta CVarianta DVarianta EŽádný
RAL 1015 matRAL 8014 matRAL 9006 matRAL 9010 matFSM 71319

Kloubová markýza Malta je díky své kompaktnosti skvělým řešením pro zastínění menších teras a balkónů. Její konstrukce se vyznačuje použitím dvou univerzálních nosných držáků, které umožňují připevnění do stropu nebo do zdi. Kromě toho disponuje zjednodušeným mechanismem pro nastavení úhlu sklonu (až do 85°). Dodáváme v maximálních rozměrech 5 x 3,1 m (šířka x výsuv). Více

Šířka markýzy [cm]Výsuv markýzy [cm] Dostupnost Cena s DPH Množství
Markýza Malta 190-230 160 Předobjednávka 14 204 Kč
Markýza Malta 231-290 160 Předobjednávka 15 627 Kč
Markýza Malta 291-350 160 Předobjednávka 16 059 Kč
Markýza Malta 351-410 160 Předobjednávka 17 457 Kč
Markýza Malta 411-470 160 Předobjednávka 18 524 Kč
Markýza Malta 471-500 160 Předobjednávka 19 947 Kč
Markýza Malta 231-290 210 Předobjednávka 16 974 Kč
Další

Markýza Malta

Kloubová markýza Malta je díky své kompaktnosti optimálním řešením pro zastínění menších teras a balkónů. Její konstrukce se vyznačuje použitím dvou univerzálních nosných držáků, které umožňují připevnění do stropu nebo do zdi. Kromě toho disponuje zjednodušeným mechanismem pro nastavení úhlu sklonu (až do 85°). Dodáváme v maximálních rozměrech 5 x 3,1 m (šířka x výsuv).

Konstrukce

Konstrukce markýzy je vyrobena z extrudovaného hliníku, což se odráží v pevnosti a stabilitě celého systému. Díky preciznímu provedení kloubů a použití Fleyerových řetězů v ramenech je zase zaručen dlouhodobý bezporuchový provoz a zároveň  jemný a tichý chod. Markýza disponuje dvěma univerzálními úchyty pro připevnění do zdi nebo do stropu. Rozestup úchytů je pevně daný a závisí na šířce markýzy. Konstrukce umožňuje snadnou úpravu sklonu markýzy, a to v rozmezí 5-70° (v případě montáže na zeď) nebo 5-85° (stropní montáž).

Rozměry

Markýzu dodáváme o šířce 190-500 cm (libovolně v daném rozsahu) a výsuvem 160, 210, 260 nebo 310 cm. Výsuv, tedy rozměr od fasády do prostoru, je plně regulovatelný až do maximální zvolené hodnoty. Šířkou se rozumí rozměr rovnoběžný se stěnou domu. 

Vždy platí, že šířka musí být při použití standardních skládacích ramen větší než výsuv. Minimální šířku markýzy vypočtete tak, že ke zvolenému výsuvu přičtete 30 cm. 

výsuv + 30 cm = min šířka 

Markýzy se vyrábí na míru na základě vašich specifických požadavků a přání. Využijte prosím poznámky v objednávce k uvedení konkrétní požadované šířky (konfigurátor v tomto případě slouží pouze jako pomocné vodítko pro kalkulaci ceny).

Varianty montáže

Markýza Malta je vybavena univerzálním nástěnným a stropním držákem, takže pokud se rozhodnete pro stropní instalaci, nemusíte doplácet za stropní držáky jako u jiných modelů. 

Markýza Malta - montáž na stěnuMarkýza Malta - montáž na strop

Ovládání

Markýza se ovládá pomocí odnímatelné kliky, kterou dodáváme ve třech různých délkách (150, 180 nebo 220 cm). Délku kliky zvolte tak, abyste snadno dosáhli na ovládací oko a mohli jím pohodlně otáčet. Zamyslete se také na tím, na jakou stranu budete chtít ovládání umístit. 

Pokud patříte mezi ty náročnější zákazníky, zvažte investici do motorického ovládání, díky kterému si budete moci dopřát komfort bez námahy. Motorický pohon navíc zajistí šetrný a rovnoměrný chod, a tak prodlužuje životnost markýzy. 

Trubkový pohon je instalován v hřídeli, na kterou se navíjí látka markýzy. Motor se ovládá externí řídící jednotkou nebo vestavěným přijímačem dálkového ovládání. V každém případě máte možnost využít větrnou, sluneční nebo otřesovou automatiku. Instalací automatického řídícího systému chráníte nejen svůj majetek (nábytek, rostliny či mazlíčky zdržující se na terase či balkonu), ale také samotnou markýzu před nepříznivými vlivy počasí.

Konkrétně pro vás máme nabídku dvou bezdrátových technologií, z nichž první je ovládána pomocí radiových povelů (RTS) vysílaných z ovladače do přijímače, druhá io-homecontrol® systém využívá obousměrný rádiový protokol umožňující zpětnou  komunikaci s uživatelem nebo dalšími zařízeními. Oba systémy lze instalovat s minimálními nároky na kabeláž, která se v případě pohonů s vestavěným přijímačem omezuje pouze na přívod k pohonu (230V). 

Barevné provedení konstrukce

Konstrukce markýzy se povrchově upravuje metodou práškového lakování, která oproti klasickým tekutým nátěrům podobné tloušťky poskytuje větší ochranu před korozí, poškrábáním, odštěpením nebo vyblednutím. Kromě toho je tato metoda šetrnější k životnímu prostředí a nabízí atraktivní paletu barev. Markýza je dostupná v pěti barevných provedeních –⁠ bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé. 

Markýzy - barvy konstrukce

Látky

Protože látka markýzy má nejen ochrannou, ale také dekorativní funkci, nabízíme vám širokou škálu vzorů látek od předních evropských výrobců. V naší nabídce naleznete akrylové tkaniny, vyrobené ze 100% akrylu, poskytující skvělou ochranu proti UV záření a zajišťující tepelný komfort. Kromě toho mají akrylové tkaniny vysokou odolnost proti tahu a roztržení. Akrylová vlákna se barví v chemickém roztoku zajišťujícím vynikající ochranu proti ztrátě barvy a posléze impregnují pomocí prostředků TEFLON® nebo SCOTCHGARD™. Impregnační vrstva vytváří ochrannou bariéru posilující vodoodpudivé vlastnosti tkaniny (standardně 330 mm vodní sloupec, v případě voděodolných akrylových tkanin 1000 mm vodního sloupce) a zabraňující ulpívání nečistot.

Vybírejte ze 150 vzorů (z toho 8 ve voděodolném provedení). Zvolený vzor můžeme na přání opatřit firemním logem nebo reklamním nápisem. K zaslání grafických podkladů využijte poptávkový formulář.

Markýzy - vzory látek

Volán

Záleží jen na vás, zda dáte přednost minimalismu a zvolíte rovný střih (typ E), nebo preferujete rozmanitost v podobě volánu typu C (užší, oblejší vlnky) nebo D (širší, ostřejší vlny). Standardní výška volánu je 21 cm (+/- 0,5 cm). Za příplatek lze výšku volánu upravit v rozmezí 15-40 cm.

Markýzy - volán typ CMarkýzy - volán typ DMarkýzy - volán typ E

Celou nabídku markýz naleznete v kategorii Markýzy. Pokud však hledáte alternativu zastínění terasy, shlédněte produktovou kategorii s názvem Pergoly

Elektrický pohon Ano
Manuální pohon Ano
Šířka markýzy [cm] 190-230, 231-290, 291-350, 351-410, 411-470, 471-500
Výsuv markýzy [cm] 160, 210, 260, 310
Typ markýzy Kloubová
Úhel sklonu markýzy 5-70° (stěna), 5-85° (strop)
Volán markýzy Ano
Vzornik_latek.pdf (pdf, 2.8 MB)
Zadejte požadovanou šířku se zohledněním intervalu min-max (viz Parametry).
Maximální výsuv vypočtete tak, že od zvolené šířky odečtete 50 cm. Dostupné rozměry výsuvu pro každý model naleznete v záložce Parametry.
Většina námi nabízených markýz umožňuje montáž do stěny, do stropu nebo na krokev (na šikmý podklad). V případě svislé markýzy Bora zvažte variantu s ukotvením do pevného podkladu, do měkké půdy nebo na protější zeď.
Strana se bere při pohledu z exteriéru, čelem k markýze.
Markýzy jsou dostupné v pěti barevných provedeních - bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé.
Zkopírujte prosím kód daného vzoru látky ze vzorníku (viz Ke stažení).
Nahrajte grafický návrh ve formátu PDF, PNG nebo JPG, který chcete aplikovat na látku. Maximální velikost souboru je 25 MB.
Nabízíme 3 druhy volánu –⁠ rovný střih (typ E), užší, oblejší vlnky (typ C), širší, ostřejší vlnky (typ D). Markýzy Casablanca, Corsica a Bora nemají volán.

Pro úspěšné odeslání poptávkového formuláře je nezbytné vyplnit kontaktní údaje (jméno, příjmení, email) a uvést požadovaný model markýzy.