Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 73 Kč

ks
HELM

Jedná se o bezpečnostní prvek, který zamezuje vyjetí kladek z kolejnice. Umisťujeme jej vždy na začátek i konec dveřního a vratového systému. Více

Kód produktu: 3-1022889 Doprava a platba

Kolejnicový doraz Helm Agrar, krátký

Kolejnicový doraz je potřeba umístit vždy na začátek i konec dveřního a vratového systému. Jedná se o bezpečnostní prvek, který zamezuje vyjetí kladek/pojezdů z kolejnice. Na jedny posuvné dveře tedy použijeme 2 takové dorazy a umístíme je do obou otevřených konců naší kolejnice.

Posuvný systém agrar se tedy skládá z: kolejnice, upevnění na stěnu či uchycení na strop, pojezd jednopárový či dvoupárovýdržák pro dřevěné konstrukce a nakonec doraz

Pokud máte nosnost křídla do 100 kg, řešením pro dřevěné dveře je stříbrná sada kování na posuvné dveře HELM AGRAR 2400 mm do 100 kg. Všechny komponenty k posuvným systémům naleznete v kategorii kování na posuvné dveře.Pokud máte nosnost křídla vyšší než 100 kg, zvolte dlouhou verze dorazu.

Pokud si nevíte rady s výběrem správného kování, máme speciálně vytvořený článek Průvodce výběrem kování pro posuvné dveře.

Vše o dorazech se dozvíte v článku Možnosti dorazů a tlumení na blogu.