Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 900 Kč

ks
HELM

Pojezd na dveře HELM typ 91 je určen pro přímo pohyblivé dveře, vrata, brány s ocelovým rámem, případně i pro celodřevěné dveře, jestliže bude použita také příruba. Více

Kód produktu: 7-102288 Doprava a platba

Pojezd na posuvné dveře Helm typ 91, dvoupárový

Pojezd na posuvné dveře HELM typ 91 se šroubem je nejpoužívanějším pojezdem pro posuvné dveře. Díky svému konstrukčnímu rozvržení je pojezd vhodný pro posuvné dveře, posuvná vrata, brány, slunolamy a mříže, které jsou přímo pohyblivé. Pojezd HELM typ 91 je vhodný pro šroubování do ocelových rámů i do celodřevěných rámů v případě, že k rámu dveří připevníte také přírubu.

Pojezd je vyroben z tvrdého a odolného materiálu. Ocel je velmi odolná vůči vnějším podmínkám, teda je odolná vůči korozi, proto se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru. Jak funguje posuvný systém se dozvíte v článku Alfa a omega posuvných systémů. Na každé posuvné dveře použijeme vždy jen dva pojezdy, které nám optimálně rozloží nosnost a vrata. Pokud by byl pojezd použit jen jeden nebo více jak dva, došlo by k poškození daného posuvného systému, protože váha břemena by nebyla rovnomerně rozložena a došlo by například k přetažení jednoho z koleček, které jsou součastí pojezdu. 

Technický popis produktu: 

  • Materiál: ocel
  • Povrchová úprava: žlutý pozink
  • Použití na: Dřevěné / Ocelové dveře
  • Použití do: Interiér / Exteriér
  • Velikost / Typ: 100 / 300 / 400 / 500
  • Nosnost jednoho pojezdu (kg): 50 / 100 / 200 / 300

Varianty:

Posuvný systém je všestranný, a proto se kování pro posuvné dveře nevyužívá jenom na dveře, ale i na posuvná vrata, posuvné okenice, posuvné slunolamy, nebo i na jná řešení. Pro to nabízíme pojezdy v různých variantech. Varianty se liší svou nosností. Nabízíme varianty, které unesou břemeno do 100, 200, 400 nebo 600 kilogramů.

Jakýkoli posuvný systém vybírejte vždy dle hmotnosti dveřního křídla a typu materiálu, jenž chcete posouvat. Při výběru vhodného typu posuvného kování dbejte vždy na to, aby jste použili vždy takové pojezdové vozíky, které jsou schopné unést dané břemeno, pokud byste volili nižší únosnou váhu, může dojít k potížím a přetížení ložisek pojezdového vozíku, a teda k znefunkčnění posuvného systému.

Doprava:

Doprava v případě kategorie pojezdy na posuvné dveře je naprosto jednoduchá. Pojezd zabalíme do krabice a bezpečně doručíme k Vám domů. Podle počtu pojezdových vozíků se volí velikost balíku. 

Cena dopravy v tomto případě je 145 Kč s DPH. Více informací o dopravě jsme sepsali na stránku Možnosti dopravy

Možnosti použití: 

Pojezd je prvek, dle kterého se vybírají ostatní komponenty posuvného systému, tedy pojezdová kolejnice, upevnění, dorazy, příruby a v některých případech i spodní vedení.

Ocelové kování na posuvné dveře nemusíme využívat jenom v interiéru. Naši zákaznící volí kování i pro posuvná vrata, posuvné okenice nebo i pro slunolamy. 

V inteiréru se kování dá použít například na předěl obytné části s předsíní, jako posuvné dveře do špajzy nebo do šatníku. Doporučujeme kování využít do takových míst, kde se nevyužívá příliš často, protože ocelové kování je o trocha hlučnější než to hliníkové kování na posuvné dveře.

Nehledáte právě ocelový pojezd na posuvné dveře. Naši nabídku všech pojezdu naleznete v kategorii Pojezdy