Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 323 Kč

ks
HELM

Spojku HELM použijeme v případě, že chceme spojit kolejnicovou dráhu z více dílů kolejnic či oblouků. Stačí důkladně utáhnout její šrouby a průjezd pojezdových kladek/vozíků mezi kolejnicemi bude velmi plynulý a hladký. Více

Kód produktu: 3-102288 Doprava a platba

Spojovací příruba HELM

Spojku HELM použijeme v případě, že chceme spojit kolejnicovou dráhu z více dílů kolejnic či oblouků.  Stačí důkladně utáhnout její šrouby a průjezd pojezdových kladek/vozíků mezi kolejnicemi bude velmi plynulý a hladký.

Uchycení na strop HELM Agrar slouží k pečlivému ukotvení na pojezdovou kolejnici typu HELM. Montáž na strop provedeme pomocí vrutů a hmoždin nebo ji připevníme pomocí šroubů k ocelové konstrukci. I ostatní komponenty, tedy pojezdy, příruby a dorazy je důležité vybírat v stejném typu, tedy HELM.

Součástí posuvného systému je dále kolejnice + upevnění na stěnu (nebo toto upevnění na strop)+ pojezd jednopárový či dvoupárový + držák pro dřevěné konstrukce a nakonec doraz. Pro jednodušší výběr nabízíne sestavené sady kování, které naleznete v kategorii kování na posuvné dveře.

Ocel je skvělým materiálem do venkovních prostor, avšak využívána bývá i v interiéru. Tudíž výrobky HELM můžete využít k sestavení kování na posuvná vrata do stodoly tak i posuvných dveří v domácnosti. Svou oblibu si získala pro větší korozní odolnost a nulovou potřebu údržby. 

Na blogu Laporte naleznete mnoho zajímavých článků o posuvných systémech. Pří výběru (nejen sad kování) vám pomůže Průvodce výběrem kování

Parametry
Materiál Ocel žlutě pasivovaná
Produktová řada HELM
Použití do Interiér (domácí prostředí), Exteriér (venkovní prostředí)
Velikost/Typ 100, 300, 400, 500
Způsob ukotvení Spojovací prvek