Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 362 Kč

ks
HELM

Upevňovací konzolu HELM používáme v kombinaci s výškově nastavitelným uchycením při montáži na stěnu nebo na ocelovou konstrukci. Do dvojité konzoly můžeme uchytit dvě nastavitelná uchycení a tím ještě lépe vyřešit problémy s výškovou a boční nerovností. Více

Kód produktu: 5-102288 Doprava a platba

Upevňovací konzola HELM, dvojitá 

Upevňovací konzolu HELM Agrar používáme v kombinaci s výškově nastavitelným uchycením při montáži na stěnu nebo na ocelovou konstrukci a s pomocí pojezdové kolejnice a posuvné dveří či posuvná vrata.Do dvojité konzoly můžeme uchytit dvě nastavitelná uchycení a tím ještě lépe vyřešit problémy s výškovou a boční nerovností. Navíc můžeme bez problémů zavěsit vedle sebe dvě pojezdové kolejnice a tak mít dvě sekce posuvných dveří/vrat, které se navzájem překrývají.

Konzola je ve velikosti velikosti 300/400 (vhodná pro oba typy velikosti), 500/600 (vhodná pro obatypy velikosti). Velikost 100 (neobsahuje boční výztuhu) naleznete zde.

Ocel je skvělým materiálem do venkovních prostor, avšak využívána bývá i v interiéru. Tudíž výrobky HELM můžete využít k sestavení kování na posuvná vrata do stodoly. Svou oblibu si získala pro větší korozní odolnost a nulovou potřebu údržby. 

Posuvný systém se tedy skládá z: upevnění na stěnu či uchycení na strop + pojezd jednopárový či dvoupárový + držák pro dřevěné konstrukce a nakonec doraz.

Na blogu Laporte naleznete mnoho zajímavých článků o posuvných systémech. Pří výběru (nejen sad kování) vám pomůže Průvodce výběrem kování

Parametry
Materiál Ocel žlutě pasivovaná
Produktová řada HELM
Použití do Interiér (domácí prostředí), Exteriér (venkovní prostředí)
Velikost/Typ 100, 300, 400, 500
Způsob ukotvení Na stěnu