Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Na stěnu

od 365 Kč

ks
HELM

Výškově nastavitelné uchycení kolejnice HELM slouží k pečlivému ukotvení kolejnice nebo oblouku. Je ideální v případě, že prostory nejsou zcela rovné, například z důvodu nerovnosti stěny nebo stropu. Více

Kód produktu: 1-102288 Doprava a platba

Výškově nastavitelné uchycení kolejnice HELM

Výškově nastavitelné uchycení kolejnice HELM slouží k pečlivému ukotvení kolejnice nebo oblouku. Je ideální v případě, že prostory nejsou zcela rovné, například z důvodu nerovnosti stěny nebo stropu. Za pomoci upevňovacích konzol můžete snadno nastavit odsazení mezi kolejnicí a zdí, čímž si sami upravíte prostor tak, aby šla posuvná vrata či  posuvné dveře dobře instalovat a prostorově neměla žádnou překážku při otevírání a zavírání dveří.

Správné rozestupy mezi jednotlivými uchyceními je 75 cm. Doporučujeme tedy upevňovat jednotlivá uchycení dle doporučené délky. Podrobný videonávod na montáž jsme sepsali do článku Montáž kování pro posuvné dveře na stěnu.

Součástí posuvného systému je dále kolejnice+  upevnění na stěnu (nebo toto upevnění na strop) + pojezd jednopárový či dvoupárový + držák pro dřevěné konstrukce a nakonec doraz.Pro jednodušší výběr nabízíne sestavené sady kování, které naleznete v kategorii kování na posuvné dveře.

Na blogu Laporte naleznete mnoho zajímavých článků o posuvných systémech. Pří výběru (nejen sad kování) vám pomůže Průvodce výběrem kování

Parametry
Materiál Ocel žlutě pasivovaná
Produktová řada HELM
Použití do Interiér (domácí prostředí), Exteriér (venkovní prostředí)
Velikost/Typ 100, 300, 400, 500
Způsob ukotvení Na strop, Na stěnu