Vyberte kategorii

Pergola. Symbol pohody, posezení s přáteli i rodinou, ale i romantické chvilky při západu slunce. Kromě výběru materiálu konstrukce a střechy byste neměli zapomenout na možnost zastínění pergoly z boční strany. Zvláště v případech, kdy vám zapadající nebo vycházejícící slunce svítí přímo do očí. Je tak nízko nad obzorem, že střecha je spíš na ozdobu.

Pak použijte posuvné zastínění pergoly. Velmi efektně řeší nepříjemné sluneční paprsky. Ať už použijete dřevo, sklo nebo stínící tkaninu. Tak si můžete vychutnávat příjemnou atmosféru s přáteli a rodinou.

Systém využívá posuvu v kolejnicích, takže můžete posouvat celé sekce, nebo se mohou harmonikově skládat. Záleží čistě na vás, kterou variantu preferujete.

Pergoly na Laporte.czPergoly na Laporte.cz

Pro tyto posuvné systémy doporučujeme využít značku Helm, Helm Agrar, Hawa i Solido 80. Jsou ideální pro venkovní použití. Odolávají teplotám do - 40°C. Díky kvalitním pojezdům mají dlouhou životnost. Navíc můžete zastínit jakkoli dlouhou stěnu. Fantazii se meze nekladou. 

Napište nám a společně vymyslíme ideální řešení přímo pro vás.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.