Vyberte kategorii

Realizace - posuvné okenice Laporte.czUvažujete o zastínění okenic vašeho rodinného domu nebo chaty? Posuvné okenice jsou ideálním a moderním řešením, které šetří prostor. Na našem e-shopu specializujícím se na posuvné systémy naleznete vhodné kování a doplňky pro posuvné okenice.

Nabízíme kování, které je vhodné pro venkovní posuvné okenice. Naše posuvné systémy na okenice se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a téměř nulovou údržbou. Skvěle odolávají také povětrnostním vlivům a je možné je použít až do – 40 °C.

V naší nabídce naleznete kování pro posuvné okenice značek HELM, HELM Agrar, SOLIDO, nebo HAWA.

Na základě vašich požadavků a potřeb vám připravíme nabídku ušitou na míru. Připravili jsme pro vás také přehled nejčastějších dotazů, abyste měli co nejvíce informací ještě před samotným odesláním poptávky.

Časté dotazy ohledně posuvných okenic

  1. Provádíte také montáž? Ne, montáž neprovádíme.
  2. Prodáváte celé okenice? Neprodáváme žádné výplně ani dveřní křídla. Výjimku tvoří pouze kompletní interiérové sady skleněných a dřevěných dveří.
  3. Potřebuji u okenice spodní vedení? Do exteriéru z hlediska povětrnostních vlivů spodní vedení jednoznačně doporučujeme.
  4. Potřebuji zhotovit posuvné stěny na okenice i se střechou, existuje takové řešení? Naše posuvné systémy jsou pro křídla, které visí ve vertikální poloze. Posuvné střešní stínění tedy s našimi produkty není možné zhotovit.
  5. Chci terasu zasklít pomocí bezrámových skleněných výplní je to možné? Ne, venkovní kování si poradí pouze se skleněnými výplněmi opatřenými rámy.
  6. Mám zájem o posuvný systém s elektrickým pohonem, nabízíte i tuto variantu? Do exteriéru bohužel nikoliv, naši nabídku tvoří pouze posuvy manuální.
  7. Chci mít posuvnou stěnu pergoly tvořenou ze tří a více křídel, je to možné? Pokud budete kotvit kolejnice do stropu, tak můžete mít křídel kolik chcete. V případě kotvení kolejnic na stěnu výrobce počítá pouze s dvojitým držákem. Pokud tedy chcete na stěnu kotvit více kolejnic, je třeba zhotovit svépomocí vhodný držák například pomocí nějakých konzolí či L profilů. Ať už kotvíte křídla na stěnu či na strop, mějte vždy na paměti prostorovou a hmotnostní náročnost celého systému. Sestava čtyř křídel za sebou už tvoří poměrně širokou stěnu a každé křídlo potřebuje své vlastní spodní vedení.
  8. Z jakých výrobců si v případě slunolamů mohu vybrat? Hlavním zástupcem ocelových sad je značka HELM. Nabízíme také produkty od firmy HAWA.