Jsi živnostník, projektant, stavební nebo montážní firma? Rádi bychom s tebou navázali obchodní spolupráci. Jsme tu, abychom ti poskytli nejlepší podmínky na trhu v následujících kategoriích: Posuvné kování, Dveře, Markýzy, Pergoly, Slunolamy a Okenice.

Proč s námi spolupracovat?

Silný partner v sortimentu

Jsme silný partner ve svém sortimentu, a to nejen v nabídce, ale i v poskytování kvalitních služeb. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a nabízíme sortiment, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

Nejlepší podmínky na trhu

Pro tebe připravujeme ty nejlepší podmínky na trhu. Chceme, aby tvá obchodní spolupráce s námi byla efektivní a vzájemně prospěšná. Jsme flexibilní a otevření individuálním potřebám našich obchodních partnerů.

Skladové zázemí

S námi máš přístup k našemu rozsáhlému skladovému zázemí. To znamená, že můžeš spolehnout na rychlé dodávky a dostupnost sortimentu, který nabízíme.

Podpora při tvorbě nabídek

Věříme, že tvůj úspěch je i náš úspěch. Poskytujeme ti podporu při tvorbě nabídek pro klienty, abys mohl nabídnout ty nejlepší produkty a služby.

Technická podpora

Nabízíme ti technickou podporu při řešení technických otázek nebo specifikacích produktů. Tvá spokojenost s našimi produkty a službami je naší prioritou.

Individuální přístup při větších zakázkách

Při větších zakázkách ti garantujeme individuální přístup. Chceme porozumět tvým potřebám a přizpůsobit se specifikům tvých projektů.

Férový přístup a dlouhodobá spolupráce

Věříme ve férový přístup a dlouhodobou spolupráci. Chceme být partnerem, na kterého se můžeš spolehnout, a budovat s tebou vzájemně prospěšné vztahy.

Jak začít?

Nech si ujít tuto skvělou příležitost! Registruj se nyní a připoj se k těm, kteří už využívají výhody spolupráce s námi. Nezmeškej šanci na úspěch!