Vyberte kategorii

Terasa je skvělé místo pro odpočinek, ale i posezení s přáteli. Má však jednu nevýhodu. Není chráněná proti dešti a slunci. Lze jí tak využívat pouze za pěkného počasí. Pokud vybíráte vhodné zastřešení terasy, pak se zaměřte i na to, z jaké strany na terasu svítí slunce. Boční sluneční paprsky je velkým problémem každého, kdo má terasu umístěnou na západ či východ. I tento nepříjemný stav umíme řešit. 

Posuvné zastínění teras je mezi našimi zákazníky stále oblíbenější. Materiál zastínění necháme na vás. Zvolit můžete klasické dřevo, elegantní sklo nebo stínící tkaninu v barvě plotu.

Doporučujeme využít kování Helm, Helm Agrar, Hawa nebo Solido 80. Jsou určené do - 40 °C. Díky povrchové úpravě perfektně odolávají vlivům počasí. Navíc si můžete vybrat, zda budete sekce posouvat jednotlivě nebo je budete skládat na sebe.

Terasy na Laporte.cz Terasy na Laporte.cz

Další výhodou využití posuvného stínění teras je neomezená délka kolejnice. Dokážete tak zastínit celou délku terasy. Ať už má 5 nebo 10 metrů. 

Neváhejte nám napsat. Navrhneme pro vás to nejlepší řešení.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.