Jelikož nám velmi záleži na vašem nákupním zážitku, nelenili jsme a rozšířili jsme pro vás sortiment o nové produkty v sekci kliky, madla a mušle pro posuvné dveře. 

Nyní si můžete vybrat rovnou z řad pěti renomovaných značek dveřního kování.

KWS

Kombinace funkčnosti a designu - to je německá značka KWS

Název KWS již více než 90 let znamená know-how, kvalitu a inovace v oblasti stavebního kování. To se nevztahuje pouze na funkčnost produktů, které spolehlivě plní svůj účel, ale také na design produktů, který vychází z vlastních trendů, které vznikají "Made in Heilingenhaus", pokud jde o moderní design interiéru. Proto se stále více tesařů, truhlářů, kovářů, výrobců dveří a také architektů spoléhá právě na produkty značky KWS.

Univerzální produktová řada KWS pokrývá vše od kliky dveří, dveřních zarážek a držáků dveří až po zábaradlí a podlahové podpěry, jakož i speciální kování. Produkty značky KWS jsou k dispozici v různých materiálech. Stále oblíbenější je kombinace materiálů z nerezové oceli a dřeva, která umožňuje zákazníkovi mít individuální design přizpůsobený jeho vlastním přáním. Výrobky se používají v soukromých obytných i veřejných budovách, jako jsou například domácnosti, kanceláře, nemocnice, nebo i školy.

FSB

Vysoce kvalitní kování na dveře od renomovaného německého výrobce FSB


Čistý a praktický design pro náročnější zákazníky, kteří preferují kvalitu a vysoký standard "Made in Germany". 

Produkty značky FSB jsou vyráběny z hliníku, nerez oceli, mosazi a bronzu. Důraz je kladen především na vysokou odolnost a dlouhou životnost produktů při každodenním používání.

Kování FSB je možné použít ve všech typech projektů - od malého bytu po kancelářskou budouvu s nejvyššími nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.


Společnost FSB dlouhodobě prosazuje snahu o udržitelnost, která je v architektuře trvale dominantním tématem.

MARCHESI

Italská dominance, láska k designu, dlouhá životnost a kvalita, to je značka MARCHESI

Italská značka MARCHESI vznikla již roku 1946 za účelem zpracování neželezných kovů a výbou produktů pro domácnost. Od roku 1955 začala však samotná éra výroby doplňků pro dveře a okna, která se stala pro italskou společnost hlavním segmentem, se kterým okamžitě vstoupila na mezinárodní trh.

Hoppe

Švýcarská jednička dveřního kování - HOPPE - kliky pro vás

Společnost HOPPE, byla založena v roce 1952 ve Švýcarsku. Se sedmi závody v Evropě a USA a celosvětovým prodejem patří dnes podnik k lídrům v oblasti výroby kování.

Společnost HOPPE, vyrábí a prodává detaily pro vylepšení kultrury bydlení v podobě dveřních a okenních kování z hliníku, ušlechtilé oceli, plastu a mosazi.

Od poloviny 70. let je HOPPE jedničkou ve svém oboru v celé Evropě. Celosvětově je považován za kompetentního lídra. To potvrzuje kromě tržního podílu také rozsáhlý sortiment výrobků, množství inovací, optimální vztah mezi cenou a výkonem a technologický náskok v oblasti hliníku.

Halco

100 % made in Tyrol - Halcö

Více než 75 let na trhu, know-how a zkušenosti, to je rakouská značka Halcö.

Tradice a high-tech. Halcö kombinuje tradiční hodnoty vysokého řemeslného umění s inovačními silami při výrobě moderních výrobků.

--

Věříme, že výrobky výše zmíněných výrobců uspokojí vaše požadavky na kvalitu a design a především budou dlouhodobě složit vašim potřebám.

Jak vybrat kliky na dveře, jak vybrat madlo na dveře nebo jiné zajímavé články z oblasti dveřního kování, posuvného kování nebo interiérových dveří se dočtěte na blogu Laporte.

Libor Zůbek | Laporte.cz