Markýza Italia Balcony

-20%
Výrobce

Kód produktu
P00091

Cena
6 556 Kč s DPH

Původní cena
8 195 Kč s DPH

Ušetříte
20% (1 639 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Varianta CVarianta DVarianta EŽádný
RAL 1015 matRAL 8014 matRAL 9006 matRAL 9010 matFSM 71319

Markýza Italia Balcony je ideální volbou pro všechny, kteří hledají efektivní způsob zastínění svého balkonu. S tímto modelem dosáhnete úplného zakrytí prostoru mezi zábradlím a stropem. Navíjecí mechanismus je učen pro montáž do stropu nebo do zdi, přičemž přední lišta se přichycuje pomocí speciálních háčků, přizpůsobených pro montáž na zábradlí, kterými jsou zakončena rozkládací ramena. Dodáváme v maximálních rozměrech 5 x 0,7 m (šířka x výsuv). Více

Šířka markýzy [cm]Výsuv markýzy [cm] Dostupnost Cena s DPH Množství
Markýza Italia Balcony 110 70 Předobjednávka 6 556 Kč
Markýza Italia Balcony 111-170 70 Předobjednávka 7 801 Kč
Markýza Italia Balcony 171-230 70 Předobjednávka 8 004 Kč
Markýza Italia Balcony 231-290 70 Předobjednávka 9 834 Kč
Markýza Italia Balcony 351-410 70 Předobjednávka 11 409 Kč
Markýza Italia Balcony 411-470 70 Předobjednávka 12 273 Kč
Markýza Italia Balcony 471-500 70 Předobjednávka 13 137 Kč

Markýza Italia Balcony

Markýza Italia Balcony je ideální volbou pro všechny, kteří hledají efektivní způsob zastínění svého balkonu. S tímto modelem dosáhnete úplného zakrytí prostoru mezi zábradlím a stropem. Navíjecí mechanismus je učen pro montáž do stropu nebo do zdi, přičemž přední lišta se přichycuje pomocí speciálních háčků, přizpůsobených pro montáž na zábradlí, kterými jsou zakončena rozkládací ramena. Dodáváme v maximálních rozměrech 5 x 0,7 m (šířka x výsuv).

Rozměry

Markýzu dodáváme o šířce 110-500 cm (libovolně v daném rozsahu) a výsuvem 70 cm. Výsuv, tedy rozměr od fasády do prostoru, je plně regulovatelný až do své maximální hodnoty. Šířkou se rozumí rozměr rovnoběžný se stěnou domu.  

Markýzy se vyrábí na míru na základě vašich specifických požadavků a přání. Využijte prosím poznámky v objednávce k uvedení konkrétní požadované šířky (konfigurátor v tomto případě slouží pouze jako pomocné vodítko pro kalkulaci ceny).

Markýza Italia Balcony

Varianty montáže

Uchycení je univerzální (do stěny nebo stropu). Přední lištu lze přichytit pomocí speciálních háčků, jimiž jsou zakončena ramena markýzy, ve dvou různých polohách, buď na konec ramen nebo k patě u zábradlí (viz obrázek). 

Markýza Italia Balcony - způsoby uchycení

Markýzu doporučujeme umístit pod strop nebo stříšku, protože navíjecí mechanismus ani látka nejsou chrány před nepříznivými vlivy počasí. 

Ovládání

Markýza se ovládá pomocí odnímatelné kliky, kterou dodáváme ve třech různých délkách (150, 180 nebo 220 cm). Délku kliky zvolte tak, abyste snadno dosáhli na ovládací oko a mohli jím pohodlně otáčet. Zamyslete se také na tím, na jakou stranu budete chtít ovládání umístit (při pohledu z exteriéru na levé nebo pravé straně).

Barevné provedení konstrukce

Konstrukce markýzy se povrchově upravuje metodou práškového lakování, která oproti klasickým tekutým nátěrům podobné tloušťky poskytuje větší ochranu před korozí, poškrábáním, odštěpením nebo vyblednutím. Kromě toho je tato metoda šetrnější k životnímu prostředí a nabízí atraktivní paletu barev. Markýza je dostupná v pěti barevných provedeních –⁠ bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé. 

Markýzy - barvy konstrukce

Látky

Protože látka markýzy má nejen ochrannou, ale také dekorativní funkci, nabízíme vám širokou škálu vzorů látek od předních evropských výrobců. V naší nabídce naleznete akrylové tkaniny, vyrobené ze 100% akrylu, poskytující skvělou ochranu proti UV záření a zajišťující tepelný komfort. Kromě toho mají akrylové tkaniny vysokou odolnost proti tahu a roztržení. Akrylová vlákna se barví v chemickém roztoku zajišťujícím vynikající ochranu proti ztrátě barvy a posléze impregnují pomocí prostředků TEFLON® nebo SCOTCHGARD™. Impregnační vrstva vytváří ochrannou bariéru posilující vodoodpudivé vlastnosti tkaniny (standardně 330 mm vodní sloupec, u voděodolných akrylových tkanin 1000 mm vodního sloupce) a zabraňující ulpívání nečistot. 

Vybírejte ze 150 vzorů (z toho 8 ve voděodolném provedení). Zvolený vzor můžeme na přání opatřit firemním logem nebo reklamním nápisem. K zaslání grafických podkladů využijte poptávkový formulář.

Markýzy - vzory látek

Volán

Záleží jen na vás, zda dáte přednost minimalismu a zvolíte rovný střih (typ E), nebo preferujete rozmanitost v podobě volánu typu C (užší, oblejší vlnky) nebo D (širší, ostřejší vlny). Standardní výška volánu je 21 cm (+/- 0,5 cm). Za příplatek lze výšku volánu upravit v rozmezí 15-40 cm.

Markýzy - volán typ CMarkýzy - volán typ DMarkýzy - volán typ E

Celou nabídku markýz naleznete v kategorii Markýzy. Pokud však hledáte alternativu zastínění terasy, shlédněte produktovou kategorii s názvem PergolyElektrický pohon Ne
Manuální pohon Ano
Šířka markýzy [cm] 110, 111-170, 171-230, 231-290, 291-350, 351-410, 411-470, 471-500
Výsuv markýzy [cm] 70
Typ markýzy Balkónová
Úhel sklonu markýzy 90°
Volán markýzy Ano
Vzornik_latek.pdf (pdf, 2.8 MB)
Zadejte požadovanou šířku se zohledněním intervalu min-max (viz Parametry).
Maximální výsuv vypočtete tak, že od zvolené šířky odečtete 50 cm. Dostupné rozměry výsuvu pro každý model naleznete v záložce Parametry.
Většina námi nabízených markýz umožňuje montáž do stěny, do stropu nebo na krokev (na šikmý podklad). V případě svislé markýzy Bora zvažte variantu s ukotvením do pevného podkladu, do měkké půdy nebo na protější zeď.
Strana se bere při pohledu z exteriéru, čelem k markýze.
Markýzy jsou dostupné v pěti barevných provedeních - bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé.
Zkopírujte prosím kód daného vzoru látky ze vzorníku (viz Ke stažení).
Nahrajte grafický návrh ve formátu PDF, PNG nebo JPG, který chcete aplikovat na látku. Maximální velikost souboru je 25 MB.
Nabízíme 3 druhy volánu –⁠ rovný střih (typ E), užší, oblejší vlnky (typ C), širší, ostřejší vlnky (typ D). Markýzy Casablanca, Corsica a Bora nemají volán.

Pro úspěšné odeslání poptávkového formuláře je nezbytné vyplnit kontaktní údaje (jméno, příjmení, email) a uvést požadovaný model markýzy.