-20%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Na stěnu (nástěnný držák)
Na stěnu (nástěnný držák)
Tvrdý podklad (přední sloupek)
Tvrdý podklad (přední sloupek)
Měkký podklad (přední sloupek + zemní upevňovací prvek)
Měkký podklad (přední sloupek + zemní upevňovací prvek)
Ruční
RAL 1015 mat
RAL 1015 mat
RAL 8014 mat
RAL 8014 mat
RAL 9006 mat
RAL 9006 mat
RAL 9010 mat
RAL 9010 mat
FSM 71319
FSM 71319

Původní cena 11 625 Kč. Ušetříte 20% (2 325 Kč) od 9 300 Kč

ks
SELT

Markýza Bora slouží k bočnímu zastínění, a tak poskytuje skvělou ochranu před bočním sluncem, větrem nebo pohledy kolemjdoucích a sousedů. Své využití najde především na terasách rodinných domů nebo v restauracích – prostě tam, kde si chcete dopřát trochu soukromí a pohodlí. Díky kazetovému provedení je látka markýzy chráněna před nepříznivými vlivy počasí. Markýza se ovládá tažením vytahovací lišty s madlem, která se v koncové poloze zajišťuje do držáku umístěného na protější stěně či stojce. Dodáváme v maximálních rozměrech 2 x 4,0 m (výška x výsuv). Více

Kód produktu: P00088 Doprava a platba

Markýza Bora

Markýza Bora slouží k bočnímu zastínění, a tak poskytuje skvělou ochranu před bočním sluncem, větrem nebo pohledy kolemjdoucích a sousedů. Své využití najde především na terasách rodinných domů nebo v restauracích prostě tam, kde si chcete dopřát trochu soukromí a pohodlí. Díky kazetovému provedení je látka markýzy chráněna před nepříznivými vlivy počasí. Markýza se ovládá tažením vytahovací lišty s madlem, která se v koncové poloze zajišťuje do držáku umístěného na protější stěně či stojce. 

Konstrukce

Konstrukce markýzy je vyrobena z extrudovaného hliníku, což se odráží v pevnosti a stabilitě celého systému. Dominantním prvkem markýzy je kazeta (ochranný box), která chrání srolovanou látku za nepříznivého počasí. 

Rozměry

Markýzu dodáváme o výšce 110, 130, 150, 180 a 200 cm a výsuvem 110-400 cm (libovolně v daném rozsahu). 

Markýzy se vyrábějí na míru na základě vašich specifických požadavků a přání. Využijte prosím poznámky v objednávce k uvedení konkrétního požadovaného výsuvu (konfigurátor v tomto případě slouží pouze jako pomocné vodítko pro kalkulaci ceny).

Varianty montáže

Zvolte jednu z dostupných variant, a to s ukotvením do pevného podkladu nebo do měkké země (s využitím stojky), či zajištěním na protější stěně (pomocí držáku). 

Markýza Bora - montáž do pevného podkladuMarkýza Bora - montáž do měkké země nebo na zeď

Ovládání

Markýza se ovládá ručně pomocí madla, které se v koncové poloze zajišťuje do protějšího profilu umístěného ve stěně či stojce. Zamyslete se nad tím, na jakou stranu budete chtít pohon umístit (jedná se o stranu, kde se bude nacházet kazeta).

Barevné provedení konstrukce

Konstrukce markýzy se povrchově upravuje metodou práškového lakování, která oproti klasickým tekutým nátěrům podobné tloušťky poskytuje větší ochranu před korozí, poškrábáním, odštěpením nebo vyblednutím. Kromě toho je tato metoda šetrnější k životnímu prostředí a nabízí atraktivní paletu barev. Markýza je dostupná v pěti barevných provedeních bílé, grafitové, stříbrné, béžové a hnědé. 

Markýzy - barvy konstrukce

Látky

Protože látka markýzy má nejen ochrannou, ale také dekorativní funkci, nabízíme vám širokou škálu vzorů látek od předních evropských výrobců. V naší nabídce naleznete akrylové tkaniny, vyrobené ze 100% akrylu, poskytující skvělou ochranu proti UV záření a zajišťující tepelný komfort. Kromě toho mají akrylové tkaniny vysokou odolnost proti tahu a roztržení. Akrylová vlákna se barví v chemickém roztoku zajišťujícím vynikající ochranu proti ztrátě barvy a posléze impregnují pomocí prostředků TEFLON® nebo SCOTCHGARD™. Impregnační vrstva vytváří ochrannou bariéru posilující vodoodpudivé vlastnosti tkaniny (standardně 330 mm vodní sloupec, v případě voděodolných akrylových tkanin 1000 mm vodního sloupce) a zabraňující ulpívání nečistot.

Vybírejte ze 150 vzorů (z toho 8 ve voděodolném provedení). Zvolený vzor můžeme na přání opatřit firemním logem nebo reklamním nápisem. K zaslání grafických podkladů využijte poptávkový formulář.

Markýzy - vzory látek

 Celou nabídku markýz naleznete v kategorii Markýzy

Parametry
Elektrický pohon Ne
Manuální pohon Ano
Výška markýzy [cm] 110, 130, 150, 180, 200
Výsuv markýzy [cm] 110-120, 121-180, 181-240, 241-300, 301-360, 361-400
Typ markýzy Svislá