Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 217 Kč

ks
HELM

Uchycení kolejnice na stěnu HELM slouží k pečlivému ukotvení kolejnice nebo oblouku. Doporučujeme jej pro použití na fasádu či stěnu, případně do konstrukce. Vždy je důležité, aby daný povrch byl rovný, případně mít jeho vyrovnání zajištěno tak, aby posuvné vrata nebo dveře měly svůj plynulý chod. Více

Kód produktu: 102288 Doprava a platba

Upevnění kolejnice na stěnu HELM

Uchycení kolejnice na stěnu HELM slouží k pečlivému ukotvení na pojezdovou kolejnici typu HELM . Doporučujeme jej pro použití na fasádu či stěnu, případně do konstrukce. Vždy je důležité, aby daný povrch byl rovný, případně mít jeho vyrovnání zajištěno tak, aby posuvná vrata nebo dveře měly svůj plynulý chod. Montáž na strop provedeme pomocí vrutů a hmoždin nebo ji připevníme pomocí šroubů k ocelové konstrukci. I ostatní komponenty, tedy pojezdy, příruby a dorazy je důležité vybírat v stejném typu, tedy HELM.

Správné rozestupy mezi jednotlivými uchyceními je 75 cm. Doporučujeme tedy upevňovat jednotlivá uchycení dle doporučené délky. Podrobný videonávod na montáž jsme sepsali do článku Montáž kování pro posuvné dveře na stěnu.

Součástí posuvného systému je dále kolejnice +   uchycení na strop  (nebo toto upevnění na stěnu)  + pojezd jednopárový či dvoupárový + držák pro dřevěné konstrukce a nakonec doraz.Pro jednodušší výběr nabízíne sestavené sady kování, které naleznete v kategorii kování na posuvné dveře.

Na blogu Laporte naleznete mnoho zajímavých článků o posuvných systémech. Pří výběru (nejen sad kování) vám pomůže Průvodce výběrem kování

Parametry
Materiál Ocel žlutě pasivovaná
Produktová řada HELM
Použití do Interiér (domácí prostředí), Exteriér (venkovní prostředí)
Velikost/Typ 100, 300, 400, 500
Způsob ukotvení Na stěnu